تولید کننده درب های کابینت آشپزخانه با روکش چوب در کرج

اگر در حال خرید خانه نو هستید و یا یک خانم خانه دارید که قصد دارید بعد مدتها دکوراسیون آشپزخانه تان را عوض کنید احتمالا باید درمورد انواع کابینت تحقیق کرده باشید و جنس و مدل های مختلف آن شما را گیج کرده است . خب اصلا نگران نباشید چون ما هستیم تا اطلاعات کافی را برای بهترین انتخاب در اختیار شما بگذاریم.

انتخاب نوع کابینت قطعا به بودجه شما،سلیقه ، انداره آشپزخانه و عوامل دیگری بستگی دارید ولی دانستن در مورد اینکه این کابینت ها چیست و از چه موادی ساخته شده است شاید برایتان جالب باشد و به انتخاب شما کمک کند. با پیشرفت دستگاه ها و مدرن شدن کارخانه ها تنوع کابینت ها هم بیشتر شده و درست است که این امر خوشایند است اما در انتخاب خانواده ها را گیج میکند.

کابینت وکیوم چیست؟

کابینت وکیوم امروزه یکی از پرفروش ترین مدل های کابینت در بازار ایران است. اما شاید اسم کابینت وکیوم براتون آشنا نباشه در واقع کابینت وکیوم نام دیگر کابینت ممبران است این مدل کابینت با نام کابینت پی وی سی هم شناخته می‌شود. در اصل کابینت وکیوم، کابینت ممبران، کابینت پی وی سی هر سه نام یک محصول می ‌باشد.

کابینت آشپزخانه وکیوم با پیدایش تکنولوژِی وکیوم و همچنین دستگاه‌ تراش CNC، رونق بسیاری پیدا کرده و موفق شد به محبوبیت بسیار زیادی بین کابینت های آشپزخانه‌ نایل آید. این امکانات موجب شد تا علاوه بر افزایش مقاومت در برابر رطوبت، طراحی روی کابینت با تکرارپذیری بالایی اجرا شده و هر طرح دلخواهی امکان پیاده سازی در این کابینت ها را داشته باشد.

به آن دسته از کابینت های آشپزخانه که دارای روکش وکیوم باشد کابینت آشپزخانه وکیوم می گویند. روکش وکیوم نام یک محصول یا یک شی خاص نیست، بلکه نام یک تکنولوژی است که از آن برای فشرده کردن ذرات و ایجاد خلا استفاده می‌شود.

کابینت وکیوم فشرده شده و ضد آب

در واقع میتوان کابینت های وکیوم را جزو بهترین کابینت ها جهت ساخت آشپزخانه مدرن دانست. کابینت های چوبی جزو کابینت های نسل اول هستند و کابینت هی وکیوم جزو نسل سوم. کاینت های چوبی ایراد بزرگی که دارد این است که درای طرح های شلوغ و غیر یکسان هستند و زمان زیادی را برای طراحی این کابینت باید گذاشت.

پس از آن کابینت های فلزی به بازار آمدند که نسبت به کابینت چوبی مزایای بیشتری داشت  و عمر و مقاومت زیادی داشت  ولی بیشترین ایرادی که برا این کابینت وارد بود بحث سادگی زیاد طرح ان بود. اما در این کابینت های وکیوم شده شما میتوانید طرح دلخواهتان را با هزینه کمتر نسبت به کابینت های چوبی درخواست کنید و یک طرح کاملا صاف و مرتب و بی عیب و نقص را مشاهده نمایید. شما میتوانید با استفاده از روکش پی وی سی و استفاده از دستگاه سی ان سی بهترین کابینت را با کنده کاری های بسیار زیبا و مقاومتی عالی در برابر رطوبت را داشته باشید.

تولیدکننده درب کابینت در کرج

لازم به ذکر است اگر در تخصص و زمینه دکوراسیون داخلی مشغول فعالیت هستید . کازادکورا با طراحی و ایده پردازی و بهره گیری از دستگاههای متناسب با تکنولوژی روز اقدام به تولید درب کابینت در کرج و استان البرز جهت همکاران عزیز در این استان و سایر استانهای کشور نموده است. جهت اطلاع از تنوع محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید. کازادکورا بزرگترین تولید کننده درب کابینت در کرج و استان البرز